Free energy generator (2)

Free energy generátor - perpetuum mobile - volná energie 2

V minulém článku o Free Energy Generátoru jsem předvedl trošku jiný, určitě lepší PC fan generátor, než jaký je běžně na YouTube k vidění. Pro mnohé to však přesto nebylo dostatečně průkazné, takže jsem vyrobil další, ještě mnohem lepší Free Energy Generátor, kompletně bez elektroniky, jen šasí PC ventilátoru. (+ video)

Na fotce (i na videu) je pěkně vidět, že se jedná pouze o šasi ventilátoru z PC, žádná elektronika, žádné dráty, žádný motor, který by ventilátor mohl roztočit.

Jak je u mých PC FAN Free Energy Generátorů obvyklé, čím blíže magnet je, tím rychleji se generátor otáčí, čím dále je, tím pomaleji se otáčí a při umístění magnetu na střed se generátor neotáčí vůbec, protože magnetické pole ovlivňuje všechny nízkoprofilové neodymy stejně velkou silou, což nevyvolá žádné otáčení. Tyhle důkazy jinde nenajdete, protože v jiných generátorech jsou magnetická relé s bateriemi, což nedovoluje generátoru měnit otáčky v závislosti na vzdálenosti magnetu a nedovoluje generátoru ani být v klidu při umístění magnetu na střed.
Opět nechám reálnost tohoto dema na vašem posouzení :-)

Pouze plastové šasí...
Free energy generator

A samozřejmě video...

A protože se začaly objevovat komentáře žádající o předvedení funkce tohoto generátoru ve vzduchu, jednoduše aby neležel na stole, pod kterým bych mohl mít nějaké další zařízení pomáhající generátoru s otáčením, video jsem natočil...

Časem nasbírám více požadavků na předvedení funkce v různých situacích a natočím je najednou, abych nemusel točit video na každý požadavek zvlášť.

Za angličtinu se neanglicky mluvícím omlouvám, ale video je myslím dostatečně průkazné i tak.

Tady se můžete podívat na článek, kde je můj první Free Energy Generator nebo rovnou na video.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>