Free energy generator

Free energy generátor - perpetuum mobile - volná energie

Perpetuum mobile mě fascinovalo opravdu od malička, kdy jsem kreslil totálně nesmyslná schémátka a s přibývajícím věkem jsem si začal stále víc a víc uvědomovat, jak to s tou volnou energií a všemi těmi free energy generátory vlastně doopravdy je. (+ video)

Začnu jen krátkým popisem, co je to volná energie nebo free energy generátor, který asi všichni známe pod názvem pertpetuum mobile. Jedná se o jakýkoli stroj, který vykonává práci bez vnější dodávky energie. Jedinou možnou dodanou energií může být počáteční impuls, který by stroj uvedl do činnosti.

V dnešní době si naštěstí lze na toto téma dohledat doslova mraky informací a nutno podotknout, že ne všechny se shodnou v tom, jestli volná energie existuje nebo ne a každý člověk zajímající se o toto téma dříve nebo později skončí na youtube, které je dalo by se říct přeplněné udělátky pracujících na principu volné energie, jako perpetuum mobile. Faktem je, že většina z nich působí naprosto zfušovaným dojmem a je z nich naprosto jasné, že se o žádné generátory volné energie nejedná. Například střihy ve videu, zcela nekvalitní obraz zakrývající tak nějaký prvek, který by jinak odhalil pravdu, špatně skrytá baterie, prostě mnohokrát očividný fake a člověk tak pomalu nabývá dojmu, že nic takového vyrobit vlastně nejde, což vlastně potvrzují i současné zákony fyziky.

Proto jsem se jal výzvy a pokusil jsem se všechny neduhy, které jsem jinde viděl odstranit a podpořit několika důkazy. A je na vás odhalit, zdali se jedná o fake nebo ne.
Jako "stroj" jsem si vybral často viděný větráček z pc, který jsem jako free energy generator kvalitně zpracovaný v žádném videu neviděl.

V čem je tedy můj generátor jiný?

1. generátor reaguje na sílu magnetického pole. Čím blíže magnet je, tím rychleji se točí a naopak. Nemá konstantní otáčky jako jiné prezentované generátory tohoto druhu.

2. když dám magnet doprostřed generátoru, generátor se neotáčí a LEDka nebliká ani nesvítí, protože magnetické pole ovlivňuje všechny magnety stejně, což nevyvolá žádné otáčení a tím ani blikání či svícení. U jiných generátorů tohoto druhu vsadím boty, že při umístění magnetu na střed by se generátor roztočil a světelné zdroje by svítily, díky tam umístěnému magnetickému relé a baterii.

3. LEDka nesvítí stejně ve všech otáčkách. Jednoduše to není možné kvůli způsobu, jakým motor generuje energii. Čím pomaleji se točí, tím pomaleji LEDka bliká. Každé bliknutí je, jak magnet rotoru přechází přes statorové cívky. Každý jednotlivý přechod vyvolá indukci a pobliknutí. Jednoduše řečeno, LEDka nikdy nebude svítit stejně v celém rozsahu otáček, jak je vidět u jiných generátorů této konstrukce.

Kdyby tam bylo nějaké jazýčkové relé + baterie, generátor by měl:
1. konstantní rychlost bez ohledu na vzdálenost magnetu
2. točil by se nebo LEDka by přinejmenším svítila, když jsem dal magnet na střed.

Podívejte se na video free energy generátoru :-)

Pokud máte nějaké pochyby, mrkněte na článek na ještě mnohem lepší Free Energy Generátor bez elektroniky a motoru nebo rovnou na video.

Za angličtinu se neanglicky mluvícím omlouvám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>